Farklı Konseptlerde Size Özel Tasarımlar

Her şeyin kusursuz olması için 34 yıllık tecrübemizle, en son trendleri takip ediyor ve tasarımlarımızı her gün geliştiriyoruz. Konusunda uzman profesyonel ekibimiz ile ihtiyacınız olan tüm detayları planlayabilir ve doğru tasarıma karar verebilirsiniz.

Ne tür bir organizasyon planlıyorsunuz?

Davet

Yemek, kokteyl gibi her türlü özel davetlerinizde dilediğiniz her alanda sizin için oluşturacağımız her organizasyon hizmetinde size yalnızca günün mükemmelliğinin keyfini çıkartmak kalıyor. Violet Garden sizin için her adımı baştan aşağıya takip ediyor, o hayal ettiğiniz organizasyonu siz hiç yorulmadan gerçekleştiriyoruz

Söz,Nişan Organizasyonları

Birlikte çıktığınız bu aşk dolu yolculukta masalsı bir başlangıç için şehrin her neresinde olursanız olun seçtiğiniz mekanda dilediğiniz ambiyansı sağlıyor ve ilk adımınızda yanınızda olmayı diliyoruz. Kişiye özel tasarımlar ile bu güzel gününüzü unutulmaz bir güne dönüştürmek istiyoruz.

Düğün Organizasyonları

Gelin buketleri - Aranjmanlar. Kişiye özel, sevdiğiniz, sevdiğinizin sevdiği çiçekler, yeşillikler, renkler, kokular hayal ettiğiniz buketler ve aranjmanlarda mutluluk almak veya vermek isterseniz her zaman yanınızdayız.

Baby Shower

Birbirinden güzel süslemeler ve çiçekler en son trendlere göre, ister canlı ister pastel renklerde sahip olabilirsiniz. Konseptinize uygun Baby Shower tasarımları için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Doğum Günü

İster çocuğunuz, eşiniz, kendiniz için olsun, planladığınız doğum günü organizasyonu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şirket Organizasyonları

Kokteyller, davetler, bayii toplantıları, şirket yıldönümü kutlamaları, gala yemekleri ve daha fazlası için bizimle iletişime geçebiliirsiniz.

Diğer Organizasyonlar

Kına, söz, nişan, özel kutlama, tebrik ve aklınıza gelebilecek tüm ihtiyaç duyduğunuz organizasyonlar için size yardımcı olabiliriz.

Kurumsal Hizmetler

Kurumsal çözümleriniz için çiçek süsleme ve organizasyon çözümleri sunuyoruz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çiçek Aboneliği

Çalışma alanlarında çiçek veya bitki bulunması, zihni canlandırırken konsantrasyonu artırıyor.Evinize veya uzun saatler geçirdiğiniz ofisinize hem kendinizi hem de çalışanlarınızı motive etmek için düzenli çiçek gönderimi talepleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Organizasyonlarımızdan Görüntüler

Gerçekleştirmiş olduğumuz organizasyonlarımızdan sizler için seçtiğimiz fotoğrafları inceleyebilirsiniz.